odtwarzacz

Obtener Plugin Flash para visualizar este reproductor

Wiesiek

Założyciel i „szef” zespołu, zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z zespołem.

.   Pasjonat śpiewu i tańca. Gra i śpiewa na scenie już od czasów szkoły podstawowej, gdy w 1993 roku jako dziecko śpiewał i grał w bielskim zespole „Żuczki”. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Bielsku Podlaskim (akordeon, fortepian). Śpiewak i tancerz olsztyńskiego zespołu „Kortowo” oraz białostockich „Kurpie Zielone” i zespołu muzyki flamenco. Na jednej scenie występował z takimi artystami jak m.in. Grupa MoCarta, Edytą Górniak, Stachursky, Edytą Geppert czy gigantami sceny kabaretowej: Arturem Andrusem, Andrzejem Grabowskim, Grzegorzem Halamą. Współpracował z kilkoma choreografami w tym m.in. przygotowującą choreografię dla TVP1 i TVP2 Dorotą Furman. Obecnie śpiewa też w chórze Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i zespole muzycznym "Kałaski".

.    Doskonały prowadzący, który zachęci do zabawy nie tylko Parę Młodych ale i każdego z Gości. Towarzyszy Parze Młodej już od wyjazdu, prowadzi biesiadę przy stołach, konkursy, oczepiny, rozgrzewa do zabawy i nie pozwala, by ktokolwiek się nudził.

Sprawi, że Wszyscy będą się doskonale bawili!


Agnieszka

Wokalistka obecna na scenie już od 12 lat. Śpiewała w kilku zespołach, jednak obecnie wybrała nas. Śpiewa wszystko, od Ave Maria do "czarnej muzyki", pop-u, rocka i disco polo. Zajmuje się oprawą ślubów Kościelnych. Piękny głos i bardzo bogate sceniczne doświadczenie.

.    Zaczynała od Studium Piosenki Jerzego Tomzika i chóru. Potem były m.in. międzynarodowe warsztaty muzyczne prowadzone m.in. przez Ewę Urygę i Marka Bałatę pod dyrekcją dyrygenta Big Warsaw Band Stanisława Fiałkowskiego, Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe w Chodzieży gdzie miała zaszczyt poznać, uczyć się i współpracować z wieloma znanymi postaciami  ze świata muzyki z Polski i Niemiec takimi jak Leszek Rządło, Ewa Uryga, Suzan i Martin Weinert, Łukasz i Paweł Golec i z innymi wspaniałymi artystami.

.    W Białymstoku współpracowała bluesowo z chłopakami z Kasy Chorych, Formacji Fru, Blue Water, oraz z wieloma zespołami weselnymi jak Kapela Chmiela, Akord, Malibu, Driver a ostatnio Granie Na Zawołanie i Ex-cess.

.     Brała udział w wielu festiwalach i konkursach poezji śpiewanej, rockowych, bluesowych

i białoruskich, skąd niejednokrotnie wracała z nagrodami.

.    "Dla mnie każde wesele jest pierwsze. Każde wyjątkowe, jedyne i niepowtarzalne. Uwielbiam śpiewać i uwielbiam kiedy mnie słuchają, ale nie to jest dla mnie najważniejsze. W czasie wesela najwspanialsza jest niezwykła aura miłości otaczająca nowożeńców, zauważalna w ich spojrzeniach, we wspólnym tańcu i uśmiechu, a nawet w zmęczeniu nad ranem, kiedy „niedobici” goście wciąż chcą się bawić, a trzeba będzie jeszcze pozbierać jedzenie, niedokończony alkohol na poprawiny i obdarzyć kawałkiem ciasta na drogę. Ale oni wciąż cierpliwi i wyrozumiali, obdarowują ciepłym uśmiechem, niepowtarzalnie szczęśliwi, że "odtąd już razem...".

 

Magda

Wielbicielka muzyki i teatru. Już od wczesnych lat swego życia z uznaniem jury brała udział w licznych konkursach wokalnych. Talent muzyczny w połączeniu z amatorskim aktorstwem pozwolił jej na występy nawet w musicalach. Uważa, że Muzyka to najlepsza towarzyszka dla każdego:

.    „Jest ochocza i radosna jak dziecko, ognista i powabna jak młoda dziewczyna, dobra i mądra jak stary człowiek, który spędził owocnie życie".

/Selma Lagerlof/

 

Jurek

Licznie nagrodzony autor tekstów nie tylko wielu wspaniałych wierszy (opublikował kilka tomików swoich wierszy) ale i pięknych piosenek. Gitarzysta, pasjonat poezji, śpiewu i dobrej muzyki.

lub

Robert

Doskonały gitarzysta. Kocha grać i śpiewać. Śpiewający pięknym basem artysta Chóru Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

 
Coaching Søgemaskineoptimering - SEO
Adami Konference